M&P logo
Autodesk Gold Partner

KONIEC PREDAJA PERPETUÁLNYCH LICENCIÍ AUTODESK OD 1.2.2016

AUTODESK

Vážení obchodní partneri,
Pripomíname Vám že spoločnosť AUTODESK už nebude predávať trvalé licencie ich softvérov. Ako poslednú možnosť na zakúpenie trvalých licencií uvádzajú dátum:

31.1.2016 pre samostatné licencie

31.7.2016 pre licencie balíkov


Autodesk je popredným výrobcom softvéru pre profesionálov z oblasti architektúry, stavebníctva, strojárstva, výroby a 3D animácie. Na vývoj produktov využíva najnovšie technológie a postupy, aby svojim zákazníkom dodával vždy najmodernejšie nástroje. Táto stratégia vyžaduje otvorený prístup k najnovším trendom vývoja i k požiadavkám zákazníkov na väčšiu flexibilitu. Z toho dôvodu teraz Autodesk prechádza na pružnejšie licencovanie produktov.

Od uvedených dátumov sa budú AUTODESK licencie dodávať iba formou prenájmu, t.j. desktopové licencie (desktop subscription).

Pre existujúce licencie so službou Maintenance Subscription sa nič nemení – sú trvalé a budú aj naďalej podporované a aktualizované v rámci služby Autodesk Maintenance Subscription.


Ak máte akékoľvek nejasnosti, neváhajte sa na nás obrátiť. Radi s Vami prejdeme Vaše súčasné potreby v oblasti navrhovaných softvérov a pomôžeme vybrať najvýhodnejší variant licencovania tak, aby vyhovoval vašim konkrétnym požiadavkám a budúcemu rozvoju.


šipka hore