M&P logo
Autodesk Gold Partner

Školenie Revit a free BIM 360 Team

Vážení obchodní partneri,
Revit_Architecture_skolenie Ak aj vy potrebujete zrýchliť tvorbu projektovej dokumentácie a vytvárať vizualizácie a varianty návrhov stavby a chcete mať prepojené generované výkazy materiálu, tak Vás pozývame na odborné školenie/konzultácie zamerané na

Autodesk Revit LT a Autodesk Revit .

Na školení Vám pomôžeme naučiť sa vytvárať 3D BIM model budovy a generovanú 2D výkresovú dokumentáciu, vizualizácie, prepojené tabuľky výkazov, popisovať výkresy a vytvárať rodiny pre Revit.

Mimoriadna akciová cena: 75€ bez DPH / deň / účastník


Termín konania:

V Bratislave štvrtok 22.6.2017 začiatočníci.

V Bratislave piatok 23.6.2017 pokročilí.

Čas konania:  od 9.00hod do 16.30hod


V prípade absolvovania oboch kurzov, získate na celý rok aj online riešenie pre spoluprácu na CAD/BIM projekte BIM 360 TEAM

Počet účastníkov kurzu je obmedzený na 8 ľudí, aby ste mali viac priestoru na konzultáciu s lektorom.

Registrácia na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. alebo 0911 804 105.

Na školenie v Bratislave je potrebné si doniesť vlastný HW (notebook) s nainštalovaným softvérom Revit (odporúčame Revit verzie 2018). Plne funkčné 30 dnové trial verzie si môžete stiahnuť na webe Autodesku V prípade Vášho záujmu Vám môžeme za poplatok zabezpečiť notebook s nainštalovaným Revitom 2018.

Viac o Revite sa dozviete tu.

šipka hore