M&P logo
Autodesk Gold Partner

Autodesk software so zľavou 20 až 30%

AUTODESK Legacy zlava

Vážení obchodní partneri,
môžete využiť prebiehajúcu akciu pre softvér AUTODESK, ktorá je určená pre zákazníkov, ktorí majú staršie verzie softvéru AUTODESK.

PROMO zľava 20% až 30% platí do 20.10.2017


Zľavu 30% z ceny prenájmu (subscription) softvéru je možné využiť pri zakúpení prenájmu na 1 alebo 3 roky, pre balíky Autodesk Collections, ako zámenu za vaše súčasné trvalé licencie verzie R14 až 2017.


Zľavu 20% z ceny prenájmu (subscription) softvéru je možné využiť pri zakúpení prenájmu na 1 alebo 3 roky, pre vybrané softvérové produkty (napr. Inventor, 3ds Max, Revit, AutoCAD, Navisworks, AutoCAD Civil 3D), ako zámenu za vaše súčasné trvalé licencie verzie R14 až 2017.


Zameniť je možné len trvalé licencie.

Zámenu môžete spraviť za samostatný softvér alebo balíky Autodesk Collections.

balíky AUTODESKU sú:

Obsah nových balíkov AUTODESKu si môžete pozrieť tu.

Licencie produktov LT Family je možné uplatniť pre zľavu „iba“ na produkty z LT Family (ako napr. AutoCAD LT, Revit LT, Inventor LT)

Po schvalení sériového čisla (SN) starej verzie softveru, už zákaník nebude mocť toto SN ďalej používať.

Promo sa nedá kombinovať s inou zľavou, MJA a pod.

Licencie produktov LT Family (AutoCAD LT, Revit LT, Inventor LT, AutoCAD Revit LT Suite alebo AutoCAD Inventor LT Suite)je možné uplatniť pre zľavu iba na produkty z LT Family

Konkrétnu cenovú ponuku vám pošleme na požiadanie.

Ak máte akékoľvek nejasnosti, neváhajte sa na nás obrátiť. Radi s Vami prejdeme Vaše súčasné potreby v oblasti navrhovaných softvérov a pomôžeme vybrať najvýhodnejší variant licencovania tak, aby vyhovoval vašim konkrétnym požiadavkám a budúcemu rozvoju.

šipka hore