M&P logo
Autodesk Gold Partner

Novinka v oblasti 3D myší - CadMouse Wireless

CadMouse Wireless - prvá bezdrôtová myš navrhnutá pre CAD profesionálov.

 obrazkyZuzka2

CadMouse Wireless nie je len ďalšia myš. Ide o profesionálny nástroj vyvinutý pre mobilné pracovné stanice s ohľadom na vysokú výkonnosť, presnosť a pohodlie pri práci v CAD aplikáciách.


Hlavné vlastnosti:
Kompaktný a ergonomický dizajn
Moderné konštrukcie a koncepcie mobilného pracoviska vyžadujú výkonné a zároveň prenosné vybavenie. Myš CadMouse Wireless prináša používateľom výhody špecifických funkcií pre softvér CAD, napríklad vyhradeného stredného tlačidla a inteligentného kolieska, v jednej kompaktnej bezdrôtovej myši.
Presnosť pre náročné projekty CAD
Vysoko presný, energeticky úsporný optický senzor zaručuje, že kurzor myši bude vždy v súlade s Vaším zámerom, a to vďaka rozlíšeniu až 7 200 dpi a adaptačnej dotazovacej frekvencii až 1000 Hz (pri pripojení cez USB kábel). Vďaka týmto špičkovým parametrom môže myš CadMouse Wireless fungovať až dva mesiace na jednu nabitú batériu *.
* Dvojmesačná výdrž batérie vychádza z predpokladu práce 8 hodín denne a 5 dní v týždni.

Trojité pripojenie
Myš CadMouse Wireless je možné pripojiť troma spôsobmi. Užívatelia môžu ľahko prechádzať medzi univerzálnym USB prijímačom firmy 3Dconnexion využívajúcim 2,4 GHz bezdrôtovú technológiu, Bluetooth a káblom USB, ktorý súbežne nabíja lithium-ióntový akumulátor.

 

Profesionálne približovanie, odďaľovanie a posunovanie

 Dve z dostupných funkcií majú mimoriadny vplyv na produktivitu v CAD aplikáciách: inteligentné koliesko myši s funkciou SmartScroll a tlačidlo QuickZoom pod palcom.

Koliesko SmartScroll rozpozná prostredie aktuálnej aplikácie a automaticky zaistí vhodný spôsob interpretácie kolieska: presné približovanie a odďaľovanie medzi kliknutiami v CAD aplikáciách alebo rýchle posunovanie so zotrvačným efektom v prehliadačoch a dokumentoch.

Funkcia QuickZoom umožňuje užívateľom približovať a oddialiť stred detailov jediným stlačením tlačidla pod palcom. Dodatočne stačí držať stlačené tlačidlo a jemne dolaďovať mieru priblíženia alebo oddialenia, pokým nebude dosiahnuté požadované zobrazenie.

Jednoduchý prístup k obľúbeným príkazom aplikácie
Funkčné tlačidlo otvorí aplikáciu alebo radiálnu ponuku závislú na aktuálnom prostredí, ktorá vám sprístupní až osem obľúbených príkazov pre každú aplikáciu alebo každé prostredie. Tieto príkazy môžete jednoducho aktivovať, buď pretiahnutím ukazovateľa cez príkaz, alebo kliknutím priamo na príkaz.

Ľahko dosiahnuteľná presnosť
Myš CadMouse Wireless má optimálne tvarované patky z PTFE. Vďaka takmer dokonalému vyváženiu medzi statickým a dynamickým trením zaručujú rovnomerné a plynulé pohyby myši. Ich tvar tiež pomáha tlmiť vibrácie.

Vyhradené prepravné púzdro
Mobilná práca zahrňuje časté zmeny miesta. Na cestách je najdôležitejšia ochrana vašich zariadení. Spoločnosť 3Dconnexion dodáva myš CadMouse Wireless s kompaktným a ľahkým transportným púzdrom.

obrazkyZuzka

 Jeden ovladač. Viac zariadení.
3DxWare 10 je univerzálny ovládač pre všetky zariadenia od 3Dconnexion. Jeho jednoduché, ale veľmi funkčné užívateľské rozhranie vám umožní optimalizovať myš CadMouse Wireless a prispôsobiť ju vlastnému štýlu práce, každej jednotlivej aplikácii a každému prostrediu.

V prípade záujmu o túto špičkovú 3D myš nás neváhajte kontaktovať.
 

šipka hore