M&P logo
Autodesk Gold Partner

Pár detailov z úspešného seminára Future Of Making Things

obrazok seminar ZA 1
Pokiaľ Vás zaujíma, aká je schopnosť Vašej firmy inovovať v porovnaní s najlepšími svetovými firmami, mohli ste sa zúčastniť nášho odborného seminára FUTURE OF MAKING THINGS - motor pre inovácie a efektívnu výrobu.      

 

Odborný seminár s aktívnou účasťou spoločnosti Autodesk sa konal dňa 24.4.2018 v Žiline, v Holiday Inn Žilina a stretol sa s veľkým záujmom zo strany našich zákazníkov.

 

 

Na seminári sme ukázali, aké sú najčastejšie príčiny neúspešných inovácií a prečo dochádza k prestojom. Poradili sme, čo robiť pre to, aby ste sa stali úspešnejšími a ako boli pripravení na budúcnosť a mali náskok pred konkurenciou. 

obrazok seminar ZA 2

 

 

 

 

 

Seminár bol určený pre riadiacich manažérov a vedúcich pracovníkov, ktorým nie je ľahostajná budúcnosť. Inovácie sú kľúčovým faktorom, ktorý zásadne ovplyvňuje úspešnosť podnikania. Počas seminára sme Vás zoznámili s najnovšími smermi a trendmi v oblasti inovácií, produktového vývoja a výroby. Ukázali sme, čo robia najlepšie svetové firmy v obore a ako inovujú popredné výrobné firmy na Slovensku.

obrazok seminar ZA 3

obrazok seminar ZA 4

obrazok seminar ZA 5

 


 

 
 
šipka hore