M&P logo
Autodesk Gold Partner

Novinka v oblasti 3D ovládačov - SpaceMouse Compact

space mouse compact 1

Na jeseň v roku 2006 bol uvedený na trh základný model  3D myši – SpaceNavigator. Tento produkt spôsobil revolúciu v prístupe k téme nástrojov pre navigáciu v 3D, a to nielen svojou funkcionalitou, ale aj veľmi dostupnou cenou. SpaceNavigator sa v rukách tisíc užívateľov dokonale overil vo vizualizácií 3D modelov a scén, a tiež realizáciou menších úloh a návrhov. Avšak počas posledných rokov prichádzali signály o potrebe opravy niektorých funkcionalít, a preto sa dnes lúčime so SpaceNavigatorom a vítame SpaceMouse Compact!
 

Z porovnania SpaceNavigatora a SpaceMouse Compact sú zrejmé nasledujúce rozdiely:
  •        nové tlačítka, ktoré po zatlačení pod každým uhlom aktivujú uložené funkcie
  •        väčšia a stabilnejšia základňa
  •        modernejší a ergonomický tvar

space mouse compact

Model SpaceMouse Compact bol vyvinutý tak, aby poskytoval intuitívnu, bezproblémovú a presnú 3D navigáciu v CAD aplikáciách, ktoré nie je možné používať pomocou štandardnej myši a klávesnice. Je to ideálny nástroj pre moderných inžinierov, architektov a dizajnérov na prezeranie 3D návrhov a preskúmanie 3D priestorov.

Špičková navigácia 3D dizajnu

Patentovaný 6-Degrees of Freedom (6DoF) snímač  3Dconnexion je špeciálne navrhnutý tak, aby manipuloval s digitálnym obsahom alebo pozíciami kamery v najpredávanejších CAD aplikáciách. Jednoducho zatlačte, ťahajte, otočte alebo nakláňajte kryt 3Dconnexion, aby ste intuitívne posúvali, zväčšovali a otáčali svoj 3D výkres. Vaša druhá ruka teraz môže súčasne použiť vašu štandardnú myš na výber, vytvorenie alebo úpravu vášho modelu.
 
Kompaktné rozmery

Svojím kultovým dizajnom je SpaceMouse Compact dostatočne malý na to, aby sa zmestil na každý pracovný stôl, zatiaľ čo čalúnená kovová podložka zaisťuje stabilitu zariadenia pre presnú 3D navigáciu.

Jednoduché použitie

Každé z dvoch tlačidiel 3D myši SpaceMouse Compact otvára vlastné 3Dconnexion radiálne menu. Umožňujú priamy prístup k až 8 z vašich obľúbených aplikácií. Pomocou nášho softvéru 3DxWare 10 môžete ľahko vytvoriť vlastné radiálne menu v priebehu niekoľkých sekúnd alebo si vybrať z užitočných prednastavení.

Jeden ovládač. Viaceré zariadenia.

3DxWare 10 je základom pre všetky vaše zariadenia 3Dconnexion. Jeho jednoduché, ale výkonné rozhranie uľahčuje individualizáciu všetkých vašich produktov 3Dconnexion pre špičkový výkon.

 
šipka hore