M&P logo

Seminár „Optimalizácia tlačovej produkcie a zvýšenie zisku"

Obrazokwebseminar 

PDF verzia Seminár                                  PDF program seminára                     
 
 
Kedy? 22. - 23. marca 2018
Kde? Hotel Boboty Terchová
 
 
Obsah a rozoberané témy seminára?

Niektorí tlačiari a firmy pracujúce okolo tlače stoja dnes na rozcestí ako ďalej. Potreby trhu sa menia a klasická ofsetová alebo flexo technológia ich veľakrát už nedokáže pokryť. Nemyslíme tým len variabilné dáta, ktoré sú  klasickou technológiou nerealizovateľné, ale aj menšie náklady,  minimálny dodací čas, či funkčné vzorky, ako sú napríklad: krabice, skladačky, sáčky či etikety. Dnešný trh dynamický  potrebuje dynamickú odozvu a preto sa digitálna tlač stáva postupne nevyhnutnou.
Seminár nebude venovaný digitálnej tlači ako takej,  ale jej aspektom a špecifikám v porovnaní s klasickými technológiami. Bude sa jednať hlavne  o ekonomiku, vhodnosť resp. nevhodnosť použitia danej technológie a to hlavne z dôvodu pridanej hodnoty zákazky a teda aj vyššieho zisku.
Uvidíte niekoľko typov a nápadov, ako zvýšiť profit na zákazke, ako počítať ekonomiku pri digitálnej a klasickej tlači, ako robiť kampane, ako využiť kreativitu a variabilné dáta, ako dať výrobku vyššiu pridanú hodnotu. Špecifiká digitálnej tlače budú prezentované na technológii HP Indigo a budú porovnávané z hľadiska ekonomiky a technickej vhodnosti s klasickými technológiami ofsetovej a flexo tlače.

Pre koho je seminár určený?

Seminár je určený firmám, ktoré poskytujú tlačové a dokončovacie služby v oblasti komerčnej aj obalovej tlače. Zameranie semináru pokrýva problematiku vhodnú pre vedúcich pracovníkov, ako aj grafikov a výkonných pracovníkov. Je určený pre všetkých tých, ktorí pracujú v oblasti tlače, prípravy tlače a aj finalizácie produktov.

Ako to bude prebiehať?

Firma M&P organizuje semináre venované tlači a packagingu už viac ako 10 rokov. Tento ročník sme zorganizovali v spolupráci s Pražskou firmou Dataline a okrem prednášok budú k dispozícii aj workshopy, kde si účastníci budú môcť prejsť detailne oblasti, ktoré ich zaujímajú. Workshopy budú prebiehať paralelne s prednáškami vo vedľajších priestoroch, takže každý si môže vybrať len to čo ho skutočne zaujíma. Seminár trvá 2 dni a ako bolo spomenuté, hlavnú časť tvoria prednášky hostí a diskusie v spoločenskej miestnosti hotela. Medzi prednáškami, ale hlavne počas večerného posedenia pri pohári vína je priestor na osobné konzultácie, diskusie s prednášajúcimi a aj medzi sebou navzájom.

 

Prednášajúci a hostia:

Jana Blažíčková - Esko - Sales Account Manager (CZ)

Małgorzata Lososová Ungrádová - X-Rite Pantone - Sales Manager (CZ)

Silvia Glonská - HPE Financial Services - Regional Sales Associate (SK)

Elbay Bakirzada - Enfocus - Channel Account Manager (B)

Zoltán Demján - Horolezec, slovenský Top Kouč (SK)

Tamir Hativa - HP Indigo - Strategic Marketing Product Manager (IL)

Martin Bělik - Dataline - L&P Segment Manager & Marketing (CZ)

Ishu Khurana - Esko - Application Sales Manager (UK)

Petr Regal - Dataline - GCP Segment Manager (CZ)

Robert Černý - Dataline - Softvérový Expert (CZ)

Anton Puškár - M&P - Technický Riaditeľ (SK)

Anton Puškár ml. - M&P - Produktový manažér (SK)

Jaroslav Mišata - M&P - Softvérový Expert (SK)

Hlavný program seminára:

PDF verzia Seminár           PDF program seminára

Registrovať sa môžete najneskôr do 16. marca 2018, seminár je spoplatnený 60 € s DPH,  kde je započítaná strava, ubytovanie a kompletné večerné občerstvenie.

 

Bližšie informácie a registrácia:

Anton Puškár Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. ,  0903 804 143
Anton Puškár ml. Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , 0910 641 375

Praktické informácie:

Príjazd do hotela Boboty a niektoré odporúčania:
Cez Terchovú, odbočka na Štefanovú, Vrátna. Pokračujte stále po hlavnej až prídete k odbočke na Štefanovú, kde už uvidíte reklamu hotela Boboty.
GPS Súradnice: 49.2359, 19.0511  Odkaz na mapu
 

Veríme, že si nájdete čas na strávenie dvoch dní v príjemnom prostredí so zaujímavými hosťami a informáciami.
Tešíme sa na stretnutie s Vami.

AGFA ESKO X-Rite Epson Apple OKI Adobe Efi
šipka hore